Senior Software Developer

last updated August 1, 2021 21:08 UTC

more jobs in this category:

  • -> Website & App Tester @ PingPong
  • -> Entry Level Content Writer @ Jerry
  • -> Code Challenge Reviewer - Review Code In Your Spare Time - £50 Per Hour @ Geektastic
  • -> Frontend Developer (React) @ Cake
  • -> Frontend Engineer @ Torc

Als de klant Koning is, is IT onmisbaar. Want als je niet alle processen automatiseert, kun je nooit 100.000 klanten met 80 fte bedienen. Of straks 200.000 klanten met 100 fte. Zonder IT dus geen lage kosten voor klanten. Maar zonder IT ook geen topservice. Want we willen dat klanten dwars door hun geld heen kunnen kijken: rendementen, kosten, verwachtingen. Alles moet transparant en inzichtelijk zijn. En bovendien online aan te passen. In een split second. Vanaf computer, tablet of mobiel.

Brand New Day is in een nieuwe levensfase gekomen. Na 5 turbulente start-up-jaren breekt in 2015 een nieuwe fase aan. We willen de IT basis die er nu ligt uitbouwen om er voor te zorgen dat we de komende 5 jaar met net zoveel ambitie, daadkracht, wendbaarheid én stabiliteit kunnen doorgroeien als in de eerste 5 jaar.

Jouw profiel

Je werkt aan de ontwikkeling en refactoring van onze systemen waarbij veiligheid, kwaliteit en een op lange termijn gerichte architectuur voorop staat. Dit doe je niet alleen, maar samen met heel wat andere developers. Je beschikt over de volgende vaardigheden en ervaring:

  • Minimaal 10 jaar relevante werkervaring op het gebied van enterprise architectuur, bij voorkeur in de financiële sector

  • Ervaring met Json, Soap, T-SQL, JavaScript, MSSQL, LINQ, Entity Framework, C#, WCF, ASP. NET en MVC, affiniteit met UML, Design Paterns, SOA en OOP

  • Ervaring met agile softwareontwikkeling, zoals SCRUM, KanBan, TDD, DDD en continuous Intergration is een pre

  • Ervaring met het opstellen van Software Architecture documenten en initiële architectuur ontwerpen

  • Flexibel en resultaatgericht om te werken in een snel veranderende organisatie en markt

  • Verantwoordelijk, zelfstandig en natuurlijk klantgericht

Wij bieden

  • Goede arbeidsvoorwaarden

  • Jonge, informele en ambitieuze organisatie

  • Verantwoordelijkheid en mogelijkheden om je te ontplooien

  • Goede bereikbaarheid (Station Amsterdam Bijlmer Arena)

Enthousiast?

Mail dan je korte motivatie en CV naarpersoneel@brandnewday.nltav. Anouk Sarlui-Ackermans. En als je nog vragen hebt, bel haar dan gerust op 020 – 75 85 397.

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Total
 0.00
0