Dette er deltidsstillinger med muligheter for heltidsstillinger. Du kan bygge deg en spennende karriere innenfor et stort konsern. Vi tilbyr karrieremuligheter, og mulighet for faglig og personlig utvikling gjennom seminarer og eventer. Provisjonsbasert lønn.
Arbeidsoppgaver: Rådgivning og salg av vårt suksessfulle og globale fordelsprogram. Oppsøkende salg primært til ditt varme marked. Kunne håndtere inngående og utgående telefoner og mail. Møtebooking, rekruttering av 5-10 bedrifter er en naturlig del.
Kvalifikasjoner: Relasjons- og nettverksbygger Varm og tillitsvekkende Gode datakunnskaper Engasjert Medmenneske Verdiskaper
Personlige egenskaper: Gode kommunikasjonsevner, både skriftlig og muntlig Legger vekt på å gi kundene en god opplevelse Løsnings- og resultatorientert. Positiv og fleksibel Samarbeidsvillig og miljøskapende Pålitelig
Oppstart/arbeidstid Etter nærmere avtale og etter presentasjon av programmet. Deltid, noen timer i uken. Egen innsats.
Vi tilbyr: Utviklende arbeidsteam God og profesjonell opplæring. Muligheter for faglig og personlig utvikling. Provisjonsbasert lønn.
Interessert? Kontakt juanmd @ targetgroup.no
Ser frem til å høre fra deg!
Salary and compensation
$5,000 — $60,000/year
Equity
